arrow arrow2 arrowsgb biznes czlowiek rolnictwo filtrowanie1 filtrowanie2 ikonkainfo kolkadopinu kwadracik okooutline partnerstwo pin solidnosc stabilnosc tradycja biznes czlowiek rolnictwo linkedin googlep scrollTo phone mail hours where twit fb download alert login idea3 idea4 sgbikonkaglowna2 sgbglownaikona1 menu_toggler compass arrow-triangle-top arrow-triangle-bottom arrow-light-bottom arrow-light-right close search

Zwieńczenie “Wyzwania Sportowego SGB 2022”

Podczas piątkowej wizyty przedstawicieli SGB Banku S. A. – organizatora „Wyzwania Sportowego SGB”, w Międzyrzeczu, nastąpiło oficjalne wręczenie pucharów oraz medali dla najlepszych i najbardziej zaangażowanych w tą inicjatywę sportowców.

Sukcesów nie zabrakło zarówno w rywalizacjach drużynowych:

I miejsce naszych Sympatyków w kategorii bieg/chód,

III miejsce naszych Sympatyków  w kategorii rower,

– wśród wszystkich Banków Spółdzielczych uplasowaliśmy się na V miejscu w kategorii BIEG/CHÓD,

jak i w zmaganiach indywidualnych:

– P. Ryszard zajął indywidualnie I miejsce w kat. SYMPATYCY BIEG/CHÓD (mężczyźni),

– P. Jolanta zajęła II miejsce w kat. SYMPATYCY ROWER (kobiety),

– P. Joasia zajęła III miejsce w kat. SYMPATYCY BIEG/CHÓD (kobiety),

– Piotr Garbowski zajął II miejsce, wśród wszystkich uczestników, w kategorii BIEG/CHÓD (mężczyźni),

– Rafał Toporowski  zajął II miejsce, wśród wszystkich uczestników, w kategorii ROWER (mężczyźni), Jarek Kosicki uplasował się w tej kategorii na miejscu VI,

– Magdalena Olejarz zajęła VI miejsce w kategorii ROWER (kobiety),  Mariola Zimniewicz uplasowała się na IX miejscu w kategorii,

– świetny rezultat w kategorii SUPERPREZES BIEG/CHÓD odnotowała Wiceprezes ds. finansowych naszego Banku Edyta Drogosz, która zajęła VII miejsce.

Z dumą możemy przypomnieć powyższe osiągnięcia i wszystkim raz jeszcze serdecznie pogratulować!

Wisienką na torcie jest jednak fakt, że dzięki wybornym wynikom Sympatyków oraz Pracowników Lubuskiego BS otrzymaliśmy od organizatora „Wyzwania Sportowego” – SGB Banku nagrody pieniężne o wartości 6000,00 zł. Całą powyższą pulę Lubuski BS postanowił zainwestować w sprzęt sportowy, który trafił w miejsca, gdzie na pewno bardzo, ale to bardzo się przyda – do Domu Dziecka  w Świebodzinie oraz Domu Dziecka im. Janusza Korczaka w Skwierzynie

Widząc radość i uśmiechy na twarzach najmłodszych, wiemy że tysiące przejechanych rowerami i pokonanych na pieszo kilometrów, poświęcony czas i litry wylanego potu były tego warte!