arrow arrow2 arrowsgb biznes czlowiek rolnictwo filtrowanie1 filtrowanie2 ikonkainfo kolkadopinu kwadracik okooutline partnerstwo pin solidnosc stabilnosc tradycja biznes czlowiek rolnictwo linkedin googlep scrollTo phone mail hours where twit fb download alert login idea3 idea4 sgbikonkaglowna2 sgbglownaikona1 menu_toggler compass arrow-triangle-top arrow-triangle-bottom arrow-light-bottom arrow-light-right close search

Rekordowe “Wyzwanie Sportowe SGB 2022” zakończone – Czołowe lokaty Lubuskiego BS i Sympatyków Banku!

Wyzwanie Sportowe SGB zakończone. Od 30 kwietnia do 12 czerwca aktywnie rywalizowało ze sobą w szczytnym celu prawie 5 tysięcy osób! Wspólnie pokonaliśmy 1 milion 200 tysięcy kilometrów! Jak co roku nasi pracownicy mocno zaangażowali się w tę inicjatywę, co zaowocowało kapitalnymi wynikami w kilku kategoriach:

 

Wzmagania Sympatyków Banków Spółdzielczych to ponad 62 tysiące aktywności! Blisko 600 tysięcy pokonanych pieszą oraz na rowerze kilometrów! Sympatycy Lubuskiego Banku Spółdzielczego okazali się być najlepszymi. Aktywny udział w tegorocznym „Wyzwaniu Sportowym SGB” –  tysiące kilometrów pokonanych pieszo oraz na rowerze, przełożył się na kapitalne wyniki :

Tak wyśmienite rezultaty sprawiły, że Lubuski BS otrzymał nagrodę w kwocie 6.000,00 zł, która w całości zostanie przeznaczona na cel związany ze sportem, a środki te trafią do fundacji, stowarzyszenia lub szkoły działającej w naszej społeczności lokalnej.

Dla najaktywniejszych z naszych Sympatyków, mamy przygotowane nagrody rzeczowe i upominki, które w najbliższych dniach zostaną wręczone.

Jeszcze raz dziękujemy za aktywny udział w „Wyzwaniu Sportowym SGB 2022!”