arrow arrow2 arrowsgb biznes czlowiek rolnictwo filtrowanie1 filtrowanie2 ikonkainfo kolkadopinu kwadracik okooutline partnerstwo pin solidnosc stabilnosc tradycja biznes czlowiek rolnictwo linkedin googlep scrollTo phone mail hours where twit fb download alert login idea3 idea4 sgbikonkaglowna2 sgbglownaikona1 menu_toggler compass arrow-triangle-top arrow-triangle-bottom arrow-light-bottom arrow-light-right close search

Partnerstwo w Biznesie – cykl kolejnych, bezpłatnych szkoleń dla Klientów Biznesowych

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji bezpłatnych szkoleń z cyklu Partnerstwo w Biznesie, które SGB Bank S. A. i Banki Spółdzielcze realizują wraz z Polską Fundacją Przedsiębiorczości.  

Partnerstwo w Biznesie to cykl bezpłatnych warsztatów, które zostały przygotowane dla Klientów Biznesowych naszego Zrzeszenia – mikro, małych i średnich przedsiębiorców. Poprzez tę inicjatywę wpieramy naszych Klientów w zdobywaniu kompetencji i praktycznej wiedzy, działamy zgodnie z naszą strategią, jesteśmy solidnym partnerem finansowym wspierającym społeczności lokalne w realizacji ich celów, marzeń i ambicji.

Zapraszamy na kolejną edycję szkoleń. Otrzymają Państwo nie tylko teoretyczną, ale również praktyczną wiedzę od ekspertów i specjalistów, którzy są również przedsiębiorcami.

Terminy, tematy i linki do zapisów, do nadchodzących szkoleń w ramach cyklu Partnerstwo w Biznesie (tytuł każdego ze szkoleń kieruje do strony rejestracyjnej):

By wziąć udział w szkoleniu wystarczy zarejestrować się poprzez umieszczone powyżej linki