arrow arrow2 arrowsgb biznes czlowiek rolnictwo filtrowanie1 filtrowanie2 ikonkainfo kolkadopinu kwadracik okooutline partnerstwo pin solidnosc stabilnosc tradycja biznes czlowiek rolnictwo linkedin googlep scrollTo phone mail hours where twit fb download alert login idea3 idea4 sgbikonkaglowna2 sgbglownaikona1 menu_toggler compass arrow-triangle-top arrow-triangle-bottom arrow-light-bottom arrow-light-right close search

Bank internetowy

TWOJE NOWE KONTO gdziekolwiek jesteś.

Bank Internetowy to przedsięwzięcie Lubuskiego Banku Spółdzielczego w ramach, którego prowadzona jest obsługa bankowości elektronicznej. Oznacza to dla Państwa możliwość szybkiego, wielokanałowego dostępu do rachunku. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym i produktowym oferujemy Państwu obok tradycyjnych form kontaktu z Bankiem, także ten nowoczesny Internetowy dostep do rachunku.

Z usługi Banku Intenetowego warto korzystać :

Pojawienie się usług bankowych dostępnych przez Internet zrewolucjonizowało rynek usług bankowych. Lubuski Bank Spółdzielczy wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów oferując Bank Internetowy. Korzystanie z systemu jest bardzo łatwe a zarazem bezpieczne, możliwe z dowolnego miejsca na świecie, a także dostępne przez całą dobę. Jedynym warunkiem korzystania z usługi jest dostęp do komputera klasy PC z przeglądarką WWW. Za pomocą kanału Internet Klient ma możliwość m.in: sprawdzić stan i historię konta, realizacji przelewu (w tym ZUS), założenia lokaty, założenia zlecenia stałego.

Zapraszamy tych z Państwa, którzy jeszcze nie skorzystali z naszej oferty aby zechcieli poprzez korzystanie z Banku Internetowego potwierdzić osobiście to, co docenili już inni.

Jednocześnie dziękujemy naszym stałym klientom za zaufanie i za to, że wybrali dobry projekt jakim jest oferowany przez Lubuski Bank Spółdzielczy BANK INTERNETOWY.

Przewodniki po bankowości elektronicznej:

– dla klientów indywidualnych

 – dla klientów instytucjonalnych z jednoosobową autoryzacją

 – dla klientów instytucjonalnych z jedno lub wieloosobową autoryzacją